MIROSLAVOVY TAJUPLNÉ STRÁNKY

NA STRÁNKÁCH SE USILOVNĚ PRACUJE DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ administraci v 'Nastavení stránek'.

ODKAZY

http://http://kaprarina.webnode.cz/

SUPER DOMÉNY NA PRODEJ

Plastová okna Akčně.Levně.Precizně

Plastová okna Akčně.Levně.Precizně

RADIO FENIX DJ MICHAL

MAPA

ITERAKTIVNÍ MAPA MARSU

ČT1 TV

ČT 1

zvuky z vesmíru

SETI HOME

SATELITNÍ MAPY A ATLASY

ON LINE WORLD

POČASÍ

STELITNÍ POHLED - POČASÍ

PRAHA

ON LINE KAMERY

 

HOROSKOPY

HOROSKOPY

ON LINE RÁDIO

ON LINE RÁDIO

ON LINE TELEVIZE

ON LINE TELEVIZE CELÉHO SVĚTA

SMS ZDARMA

SMS ZDARMA MUŽETE POSÍLAT NA 02 A VODAFON

webgarden|zone

Ukázkový odkaz

HLEDÁM - PRODÁM - KOUPÍM

Podpořte rozvoj stránek pomocí SMS Děkujeme

ÚNOSY LIDÍ DO UFO

Trewis Walton

Věc : Únos - ztracený čas
Arizona, Heber
05.11.1975
17:30

Skupině dřevorubců skončil pracovní den. Trewis Walton nasedl k ostatním do auta a to vyrazilo do několik mil vzdáleného Heberu. Trewis si všimnul světla mezi stromy. Netrvalo dlouho a auto se k nim přiblížilo. Mike Rodgers, vedoucí dřevorubců zastavil. Asi třicet metrů od nich visel mezi stromy nehybně disk, vysoký asi 3 metry. Měl zlatavou barvu a jeho průměr byl něco přes šest metrů. Trewis vystoupil z auta a pomalu se blížil k talíři. Za spodu talíře vyletěl neónově modrý paprsek a srazil Trewise k zemi. Polekaní dřevorubci ujeli a zanechali na místě Trewise samotného. Když se po půl hodině vrátili pro Trewise, nikdo jej nenašel. Zdrcení dřevorubci dojeli do Heberu a vše oznámili na policejní stanici. Policie okamžitě vyhlásila po Trewisovi pátrání, které skončilo fiaskem. Policie prohlásila, že tito dřevorubci Trewise zabili a nyní se to snaží vysvětlit jako únos UFO. Byli vzati do vazby a prošli detektorem lži. Experti potvrdili, že oni Trewise nezabili a že viděli něco jako létající talíř.
V noci z desátého na jedenáctého listopadu, tedy o 5 dní a několik hodin později se Trewis probudil na lesní cestě a pěšky se vydal do Heberu, odkud zavolal svému bratranci... I Trewis podstoupil zkoušku na detektoru lži a opět bylo potvrzeno, že nelže.

Nyní vám popíšu několik podrobností z jeho setkání.

* Trewis tvrdí, že když nabyl vědomí, ležel na stole. Kolem stáli tři tvorové v bílých maskách, asi metr a půl velcí s velkými hlavami a očima, které zabíraly téměř třetinu obličeje. /Popis nápadně připomíná tělo, které našel Pentagon v havarované loďi v Arizoně - o tomto případu si ale napíšeme jindy./
* Když Trewise zanechali o samotě, vyšel ven na chodbu a vešel do jakési řídící kabiny. Usedl do křesla a prohlížel si panel, když za sebou zaslechl jakýsi zvuk. Když se otočil, spatřil člověka. Skutečného člověka, který ho odvedl do bílého pokoje. Cestou Trewis spatřil v hangáru celkem tři létající stroje, které vypadaly jako onen létající předmět. V pokoji byli další dva lidé. Nikdo z nich mu na jeho četné otázky vůbec neodpověděl.
* Při svém návratu si Trewis myslel, že byl pryč sotva dvě hodiny, teprve jeho bratranec ho přesvědčil, že se "ztratil" na pět dnů.
*Při pozdější hypnóze se u Trewise doktor dostal k jakési bariéře v mozku, kterou nemohl překonat. Podle jeho mínění by Trewis mohl i zemřít, kdyby se ji pokoušel obejít.

Další řádky jsou jen mojí teorií.
Pokud skutečně v roce 1947 vláda USA a potažmo PENTAGON našel v Arizoně havarovaný létající talíř, mohla vyzvědět zcela nové metody a způsoby létání a tak je využít - přítomnost lidí to jen potvrzuje.
Mimojiné v neoficiálních kanálech se poslední dobou dost mluví o letadle nové generace - AURORA, to má však pravděpodobně trojúhelníkový tvar /bližší informace přineseme v některém z příštích čísel./
PENTAGON se rozhodl, že Trewise nezabije a po patřičné hypnóze ho opět pustil na svobodu. Časový efekt, by mohl být způsoben vysokou rychlostí létajícího objektu, zde se nám nabízí efekt teorie relativity, ale ten je krajně nepravděpodobný a spíš je důvod prozaičtější - účinné omamné látky, které Trewise mohly dostat do stavu bezvědomí.

                                         -KOMBAJN- 
Poslední komentáře
16.06.2015 17:08:51: Zdá se mi, skvělý nápad :D rychla pujcka bez dolozeni prijmu
 
UFO - VESMÍR - ZÁHADY - VĚDA administraci v 'Nastavení stránek'.