MIROSLAVOVY TAJUPLNÉ STRÁNKY

NA STRÁNKÁCH SE USILOVNĚ PRACUJE DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ administraci v 'Nastavení stránek'.

ODKAZY

http://http://kaprarina.webnode.cz/

SUPER DOMÉNY NA PRODEJ

Plastová okna Akčně.Levně.Precizně

Plastová okna Akčně.Levně.Precizně

RADIO FENIX DJ MICHAL

MAPA

ITERAKTIVNÍ MAPA MARSU

ČT1 TV

ČT 1

zvuky z vesmíru

SETI HOME

SATELITNÍ MAPY A ATLASY

ON LINE WORLD

POČASÍ

STELITNÍ POHLED - POČASÍ

PRAHA

ON LINE KAMERY

 

HOROSKOPY

HOROSKOPY

ON LINE RÁDIO

ON LINE RÁDIO

ON LINE TELEVIZE

ON LINE TELEVIZE CELÉHO SVĚTA

SMS ZDARMA

SMS ZDARMA MUŽETE POSÍLAT NA 02 A VODAFON

webgarden|zone

Ukázkový odkaz

HLEDÁM - PRODÁM - KOUPÍM

Podpořte rozvoj stránek pomocí SMS Děkujeme

ÚNOSY LIDÍ DO UFO

Ověřená svědectví

Existují ověřená svědectví, že kolem naší planety krouží neidentifikovatelné létající předměty, čili UFO. Některé jsou dříve nebo později vysvětleny, jiné zůstávají zahaleny tajemstvím. S UFO se pojí i takzvaná setkání třetího druhu.
Za prvním takovým případem jsme se vydali do Českých Budějovic. Pan Martin byl prý před devíti lety unesen mimozemšťany. Tímto zážitkem je natolik poznamenán, že o něm nechce mluvit. Dodnes se mu zdají divoké sny a neustále ho provází pocit, že je někým sledován.

"Bylo to v noci na přelomu července a srpna 1994," začíná své vyprávění pan Martin. "Ležel jsem na posteli v obývacím pokoji, když mě najednou probudila oslnivá záře. Asi taková, jako kdyby do okna někdo namířil halogenovou svítilnu. Vstal jsem a šel se podívat, co se to vlastně děje." To, co pan Martin uviděl, mu vyrazilo dech. Ze středu světla se vinul stříbřitý paprsek. Vedl k oknu, u kterého užaslý muž stál. Po paprsku se k němu začala přibližovat vyšší vychrtlá postava. "Do té doby jsem se povídačkám o mimozemšťanech jen usmíval. A teď ke mně jeden s vejčitým obličejem a šikmýma očima přicházel. Vypadal přesně tak, jak ho mnozí popisují."

To byla také poslední věc, kterou si pan Martin uvědomoval. Co se dělo potom, neví. Probudil se až v jakési laboratoři. Ležel na lůžku a asi šest bytostí neznámého původu se nad ním sklánělo. V levé paži cítil tupou bolest. "Nebylo to nic příjemného," vzpomíná unesený. "V tom okamžiku jsem si připadal jako kdyby mě někdo znásilnil." Mimozemšťané mezi sebou prý rozmlouvali neznámou řečí. Podle toho, jak ukazovali, soudil unesený, že se baví o něm.

Pan Martin není jediný, kdo něco podobného prožil. Jen u nás v České republice existují přinejmenším dvě desítky lidí, kteří mají podobné zkušenosti. Ze světa pak přicházejí zprávy o ženách, které měly být mimozemskými bytostmi znásilněny a oplodněny. Na ostatních prý nebešťané prováděli různé pokusy a voperovávali jim implantáty.

Setkání s mimozemskými bytostmi prožil v létě 1994 i pan Pavel z Tachovska. Ležel na posteli obličejem ke zdi. Měl pocit, že mu kdosi dává pokyn, aby se otočil, ale jeho tělo bylo zparalyzováno až do konečků prstů. To trvalo zhruba tři minuty. Po dvou týdnech se situace opakovala, ale tentokrát se už mohl hýbat. Když se pan Pavel otočil, spatřil u okna podivnou postavu nejasných obrysů, šedobílé barvy, jako z mlhy. Výškou i tvarem se podobala asi sto padesát až sto šedesát centimetrů vysokému člověku. Pan Pavel se zprvu domníval, že se do domu vloupal zloděj. Uchopil bombičku se slzným plynem a opatrně se vydal k bytosti. Ve vzdálenosti jednoho a půl metru se ale dostavil známý pocit znehybnění. Po chvíli bytost zmizela a tělo pana Pavla se uvolnilo. Návštěva z kosmu nebo jiný, zatím nevysvětlitelný jev?

Podobných setkání zaznamenaly pracovní skupiny Projektu Záře nebo společnosti Sirius desítky. Hlášení se asi z osmdesáti procent shodují. Proto je nelze brát na lehkou váhu. Je otázkou času, kdy se podaří zjevení identifikovat. Ve všech případech pozorování mluví lidé o menších postavách stříbřité barvy, někdy zahalených v mlžném oparu. Popisované bytosti na sobě mívají přilnavé kombinézy bez znaků možného zapínání. Obličej je popisován jako vejčitý se šikmýma očima, postava jako velmi tenká. Shodný je i pocit paralyzace. Existují dokonce zprávy o lidech, kteří jsou v kontaktu s mimozemskými civilizacemi po většinu svého života. Cestují na jejich korábech a navštěvují s nimi jejich domovinu.

Lidé, kteří únos prožili, popisují v mnoha případech interiér létajícího tělesa, kam byli přeneseni zpravidla na paprsku. Mimozemšťané na nich pak vykonávají pokusy, kterým se díky paralyzaci nemohou bránit. Při paralyzaci je totiž člověk zbaven možnosti se pohybovat, ale přitom je schopen vnímat své okolí. V některých případech byl při lékařském vyšetření unesených objeven jeden nebo více podivných implantátů. Takové případy jsou zatím hlášeny jen ze zahraničí.

V mnoha případech jsou setkání třetího druhu pro pozorovatele nepříjemná a zanechávají v něm po dlouhá léta negativní vzpomínky. To se stává například tehdy, když je pozorovatel nezvaným hostem sexuálně znásilňován. To se zatím stává pouze v případě žen.

Říká se, že lidé přicházejí s tvrzením o UFO, popřípadě kontaktu s mimozemšťanem kvůli slávě a penězům. Často tomu tak skutečně je. Na druhé straně existují svědkové, kteří o svém zážitku odmítají mluvit. Jiní o něm hovoří, ale jsou přitom plni stresu. Navíc množství záznamů nebylo nikde publikováno a zůstává důvěrným materiálem seriózních organizací.

A tak otázka setkání s mimozemskými civilizacemi zůstává stále otevřená. Snad mnohé by mohly osvětlit tajné sejfy vojenských a vládních organizací.
Poslední komentáře
07.06.2016 22:01:58: Uvidíme... ??? nebankovní pujcky online čelákovice
18.03.2016 22:32:30: Offset +5 8-O Hry do tabletu ke stažení
 
UFO - VESMÍR - ZÁHADY - VĚDA administraci v 'Nastavení stránek'.