MIROSLAVOVY TAJUPLNÉ STRÁNKY

NA STRÁNKÁCH SE USILOVNĚ PRACUJE DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ administraci v 'Nastavení stránek'.

ODKAZY

http://http://kaprarina.webnode.cz/

SUPER DOMÉNY NA PRODEJ

Plastová okna Akčně.Levně.Precizně

Plastová okna Akčně.Levně.Precizně

RADIO FENIX DJ MICHAL

MAPA

ITERAKTIVNÍ MAPA MARSU

ČT1 TV

ČT 1

zvuky z vesmíru

SETI HOME

SATELITNÍ MAPY A ATLASY

ON LINE WORLD

POČASÍ

STELITNÍ POHLED - POČASÍ

PRAHA

ON LINE KAMERY

 

HOROSKOPY

HOROSKOPY

ON LINE RÁDIO

ON LINE RÁDIO

ON LINE TELEVIZE

ON LINE TELEVIZE CELÉHO SVĚTA

SMS ZDARMA

SMS ZDARMA MUŽETE POSÍLAT NA 02 A VODAFON

webgarden|zone

Ukázkový odkaz

HLEDÁM - PRODÁM - KOUPÍM

Podpořte rozvoj stránek pomocí SMS Děkujeme

ROSWELL

Roswell

Všechno to začalo raní obhlídkou pozemku po velké bouřce ,kterou prováděl farmář W.W. Brazel roku 1947 dne 3. července v Novém Mexiku.

Poněvadž předešlý den byla bouřka a farmář měl obavy o své ovce osedlal koně a vyjel na obhlídku svá ranče. Po cestě ovšem na razil na něco velmi zvláštního byl to vrak něčeho co nikdy předtím neviděl. V zemi byla rýha dlouhá několik set stop. Nic nechápající Brazel sebral jeden kus z onoho neznámého předmětu z neznámého materiálu. Tento kus ukázal svému sousedovi. Protože nevěděl o co se jedná a měl strach aby to nebyl nějaký vládní projekt nebo snad o létající talíř šel vše vypovědět šerifovi Georgu Wilcoxovi.

Šerif Wilxon havárii řádně ohlásil důstojníkovi Jessi Marcelovi ( zpravodajskému pracovníkovi ) od 509. bombardovacího svazu.Několik dnů po incidentu byl Brazelův pozemek uzavřen Americkým letectvem. Dne 8. července 1947 se v médiích uvádělo že jde o pozůstatky ,,létajícího kotouče´´  následující ho dne se ovšem americká vláda opravila a řekla , že jde pouze o pozůstatky meteorologického balónu. A tím celý případ uzavřela - teda to si myslela americká vláda. Skutečnost je totiž jiná.

Během doby co byli odklízeny trosky  vyřizoval Glenn Dennis ,majitel jednoho z roswelských pohřebních ústavů , několik telefonátů z márnice místního letiště. Velitel tamější márnice chtěl informace o tom ,jak nejlépe uchovat těla ,která několik dnů ležela venku ,aby neutrpěla dalším rozkladem tělesných tkání.Požadoval rovněž malé a hemeticky uzavřené rakve.

Když majitel roswellského pohřebního ústavu Glenn Dennis vyjel do tamější nemocnice ,spatřil tam několik kusů vraku vyzdobených podivnými rytinami . Když oslovil jednu z ošetřovatelek , popsala mu nalezená těla a zašla dokonce tak daleko , že mu je nakreslila na formulář receptu. O několik dní byla za tajemných okolností přeložena do Anglie a následně jako by zmizela ze zemského povrchu.

Tak a zde je několik obrázků z údajné pitvy. Zřejmě se jedná o zfalšované obrázky (ze všech co sem našel byli asi nejvěrohodnější.)

   

:Videozáznam - Roswell 1947:

 

 
UFO - VESMÍR - ZÁHADY - VĚDA administraci v 'Nastavení stránek'.