MIROSLAVOVY TAJUPLNÉ STRÁNKY

NA STRÁNKÁCH SE USILOVNĚ PRACUJE DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ administraci v 'Nastavení stránek'.

ODKAZY

http://http://kaprarina.webnode.cz/

SUPER DOMÉNY NA PRODEJ

Plastová okna Akčně.Levně.Precizně

Plastová okna Akčně.Levně.Precizně

RADIO FENIX DJ MICHAL

MAPA

ITERAKTIVNÍ MAPA MARSU

ČT1 TV

ČT 1

zvuky z vesmíru

SETI HOME

SATELITNÍ MAPY A ATLASY

ON LINE WORLD

POČASÍ

STELITNÍ POHLED - POČASÍ

PRAHA

ON LINE KAMERY

 

HOROSKOPY

HOROSKOPY

ON LINE RÁDIO

ON LINE RÁDIO

ON LINE TELEVIZE

ON LINE TELEVIZE CELÉHO SVĚTA

SMS ZDARMA

SMS ZDARMA MUŽETE POSÍLAT NA 02 A VODAFON

webgarden|zone

Ukázkový odkaz

HLEDÁM - PRODÁM - KOUPÍM

Podpořte rozvoj stránek pomocí SMS Děkujeme

POZEMSKÉ LODĚ ?

UFO A SS

 

UPOZORNĚNÍ:

Tento článek, vedle pravdivých údajů, obsahuje i některé informace, které se mi nepodařilo zcela ověřit. Prosím proto, aby čtenáři ve svých ohlasech na tento článek již nereagovali. Děkuji za pochopení.

Ladislav Kopecký

Nacistická základna na Měsíci a let na Mars

Vladimir Terziski

PŮL STOLETÍ NĚMECKÉ ZÁKLADNY NA MĚSÍCI, 1942-1992

Němci přistáli na Měsíci pravděpodobně již roku 1942, přičemž použili větších mimoatmosferických kosmických lodí, ve tvaru disku, typu Miethe a Schriever. Kosmická loď typu Miethe byla stavěna o průměrech 15 a 50 metrů, a loď typu Schriever, poháněná Walterovou turbinou, byla konstruována jako meziplanetární průzkumná loď. Měla průměr 60 metrů, měla 10 podlaží prostor pro posádku. Vítejte v říši létajících talířů.

Během mých rozsáhlých výzkumů amerických disidentských teorií o fyzikálních podmínkách na Měsíci jsem prokázal bez stínu pochybnosti, že na Měsíci je atmosféra, voda a vegetace, a že člověk při pohybu po měsíčním povrchu nepotřebuje kosmický skafandr. Pár džínsů, svetr a tenisky postačí. Vše, co řekl NASA světu o Měsíci, je lež a udělal to proto, aby zemím třetího světa zabránil připojit se a udržel tak exkluzivitu klubu vyvolených. Všechny tyto fyzikální podmínky vybudování měsíční základny značně usnadňují. Již první den po přistání na Měsíci se Němci začali nudit - začali tedy hloubit tunely pod povrchem a do konce války měli nacisté na Měsíci malou výzkumnou základnu.

Loď typu Haunebu - 1 a 2, s tachyonovým motorem na volnou energii, byla po roce 1944 používána k dopravě lidí, materiálu a prvních robotů na staveniště na Měsíci. Když na začátku 50. let Rusové a Američané společně tajně přistáli poprvé na Měsíci se svými vlastními létajícími talíři, strávili první noc jako hosté nacistů v jejich podzemní základně.

V 60. letech byla na Měsíci budována masivní rusko-americká základna, která má v dnešní době, podle pověstí, 40.000 obyvatel. Po skončení války v květnu roku 1945 Němci pokračovali ve svém kosmickém úsilí ze své polární kolonie Neu Schwabenland. Objevil jsem fotografii jejich podzemního řídicího střediska pro kosmické lety, které se tam nachází.

NĚMECKO-JAPONSKÁ SPOLUPRÁCE NA VOJENSKÉM VÝZKUMU A VÝVOJI

Podle Renato Vesca Německo během války spolupracovalo s Itálií na vývoji pokročilých zbraní. V experimentálním zařízení Fiatu u jezera La Garda, zařízení, jež zrodilo jméno Hermana Goeringa, Italové experimentovali z řadou pokročilých zbraní, raket a letadel, vytvořených v Německu. Podobně, Němci udržovali úzké styky s japonským vojenským establishmentem a dodali jim mnoho pokrokových zbraní. Například jsem objevil fotografii kopie rakety V1, verze s posádkou - Reichenberg - vyrobené v Japonsku firmou Mitsubishi. Nejlepší stíhačka na světě - dvouvrtulový Domier-335 - byl duplikován v dílnách firmy Kawashima. Nebo fotografie vysokého důstojníka imperiálního námořnictva, který si prohlíží nejnovější německou radarovou stanici.

Můj japonský přítel z Los Angeles mi vyprávěl příběh otce jeho přítele, který během války pracoval jako technik v jedné výzkumné letecké kanceláři v Japonsku. V červenci 1945, dva a půl měsíce po skončení války v Německu, obrovská německá přepravní ponorka přivezla do Japonska poslední německé vynálezy - dva kulové bezkřídlé létající stroje. Japonský výzkumný a vývojový tým stroje, podle instrukcí Němců, smontoval dohromady. Byly to opravdu velice podivné stroje: byly kulovitého tvaru a neměly žádná křídla ani vrtule, takže nikdo nevěděl, jak fungují. Bylo dodáno palivo, bylo stisknuto startovací tlačítko jednoho z těchto létajících strojů bez posádky a s řevem a bez plamenů zmizel na obloze. Tým vývojářů je již nikdy více nespatřil. Inženýři byli tak vyděšeni neočekávanou mocí stroje, že druhý prototyp raději rozbili a snažili se na celý incident zapomenout.

NĚMECKO-JAPONSKÝ LET NA MARS V LETECH 1945-46

Podle autorů podzemního německého dokumentárního filmu ze společnosti Thule, jediná vyrobená loď typu Haunebu-3 - stroj válečného námořnictva o průměru 74 metrů - byla vybrána pro nejnebezpečnější misi tohoto století - výlet na Mars. Loď ve tvaru talíře měla větší tachyonové motory Andromeda a byla vyzbrojena čtyřmi trojitými střeleckými věžemi se zbraněmi velkého námořního kalibru. (Tři byly umístěny na spodní části lodi a čtvrtá byla nahoře, nad prostorem pro posádku.)

Byla vybrána posádka - němečtí a japonští dobrovolníci-sebevrazi, protože každý věděl, že to bude jednosměrná cesta bez návratu. Velká intenzita elektro-magnetogravitačního pole a nízká kvalita kovových slitin, použitých na konstrukční díly motorů, způsobily únavu a velkou křehkost materiálu za pouhých několik měsíců práce. Let na Mars odstartoval z Německa měsíc před koncem války - v dubnu 1945.

Posádka byla pravděpodobně velmi početná, čítající stovky členů, protože uvnitř talíře byla nízká úroveň automatizace a elektronické kontroly. Většina systémů na lodi fungovala podobně, jako v tehdejších ponorkách - ručně. Protože strukturálně oslabené tachyonové motory nepracovaly na plný výkon, cesta na Mars trvala téměř 8 měsíců. Silné gravitační pole Marsu, blízké gravitačnímu poli Země, nakonec způsobilo, že se loď dostala na eliptickou orbitální dráhu Marsu s hlavním motorem vypnutým. Pozdější cesty na Mars společnou sovětsko-americkou kosmickou lodí v roce 1952 a lodí Vatikánu z Marconiho projektu z Argentiny v roce 1956 dosáhly Marsu za dva až tři dny, protože jejich motory pracovaly během celého letu: urychlovaly loď během první poloviny a brzdily ji během druhé poloviny letu. Pravděpodobně byly použity malé Kohlerovy konvertory pro napájení systému a vybavení lodi. V současné době nemám žádné informace o umělé gravitaci na palubě lodi, ale lze jí snadno dosáhnout pomocí velkých antigravitačních motorů na lodi.

Při těžkém, téměř havarijním přistání byly neopravitelně poškozeny motory, ale posádka se zachránila. To bylo v polovině ledna 1946. Havarijní přistání na Marsu nebylo způsobeno jenom poškozenými tachyonovými motory - svou roli sehrálo také slabší gravitační pole na Marsu, které generovalo méně energie pro tachyonové motory; a také řidší atmosféra na Marsu, která nemohla být použita pro účinné brždění, jako zemská atmosféra. Loď měla tvar obřího talíře, který je velmi efektivní jako vzduchová brzda, když vstoupí kolmo do atmosféry.

Jedinou otázkou, kterou se mi zatím nepodařilo objasnit, je, jak byli Němci schopni regenerovat vzduch uvnitř lodi po dobu osmi měsíců pro tak velkou posádku. Je velmi pravděpodobné, že používali pokročilé systémy na podporu života, původně vyvinuté pro jejich větší Walterovy turbiny a ponorky na volnou energii, které křižovaly oceány bez vynoření.

Rádiové hlášení se smíšenými zprávami bylo přijato podzemním řídicím střediskem pro kosmické lety v Neu Schwabenland (Země královny Maud - pozn. překl.) a jejich výzkumnou základnou na Měsíci.

Pro další informace, seznam publikací a videí, dostupných z Akademie, mi napište, prosím, na následující adresu:

Vladimir Terziski, President, American Academy of Dissident Sciences, 10970 Ashton Ave. #310, Los Angeles, CA 90024, tel./fax: USA-(310)-473-9717.

 Z angličtiny přeložil: Ladislav Kopecký

Poznámka překladatele:

Kosmická loď "mimozemšťanů" Adamského typu (podle "kontaktéra s mimozemskou civilizací" George Adamského) se nápadně podobá létajícímu talíři nacistů - Haunebu II. Další dokumentární fotografie nacistických létajících talířů najde čtenář zde.

Poslední komentáře
07.06.2016 20:30:52: Omlouvám se za to, že вмешиваюсь... Jsem zběhlý v této věci. Vyzvat k diskusi. Pište zde nebo do PM....
07.06.2016 17:56:52: Je to výborný nápad :-( rychlá půjčka přes internet
 
UFO - VESMÍR - ZÁHADY - VĚDA administraci v 'Nastavení stránek'.