MIROSLAVOVY TAJUPLNÉ STRÁNKY

NA STRÁNKÁCH SE USILOVNĚ PRACUJE DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ administraci v 'Nastavení stránek'.

ODKAZY

http://http://kaprarina.webnode.cz/

SUPER DOMÉNY NA PRODEJ

Plastová okna Akčně.Levně.Precizně

Plastová okna Akčně.Levně.Precizně

RADIO FENIX DJ MICHAL

MAPA

ITERAKTIVNÍ MAPA MARSU

ČT1 TV

ČT 1

zvuky z vesmíru

SETI HOME

SATELITNÍ MAPY A ATLASY

ON LINE WORLD

POČASÍ

STELITNÍ POHLED - POČASÍ

PRAHA

ON LINE KAMERY

 

HOROSKOPY

HOROSKOPY

ON LINE RÁDIO

ON LINE RÁDIO

ON LINE TELEVIZE

ON LINE TELEVIZE CELÉHO SVĚTA

SMS ZDARMA

SMS ZDARMA MUŽETE POSÍLAT NA 02 A VODAFON

webgarden|zone

Ukázkový odkaz

HLEDÁM - PRODÁM - KOUPÍM

Podpořte rozvoj stránek pomocí SMS Děkujeme

NIKOLA TESLA

GÉNIUS

Nikola Tesla: vizionář a čaroděj

obrazek

Vývoj a rozvoj člověka je životně závislý na vynálezech. Vynález je nejdůležitějším produktem jeho tvořivého mozku. Konečným účelem je úplná vláda rozumu nad materiálním světem, zapřažení sil přírody pro potřeby lidstva. Toto je obtížný úkol pro vynálezce, který je často nepochopen a nedostane se mu zasloužené odměny. Ale pro něho je bohatou kompenzací jeho radost z významného objevu a vědomí vlastní síly a toho, že je jedním z vyvolených, bez nichž by lidská rasa zahynula v hořkém boji s nelítostnými živly. (Nikola Tesla)

Nikola Tesla byl bezpochyby největším vědcem a vynálezcem 19. a 20. století. Byl průkopníkem na poli elektřiny a magnetismu a např. televize či rádio dnes existuje částečně díky jeho objevům. To je ale to nejmenší co dokázal. Ty největší objevy byly po jeho smrti co nejlépe utajeny, zneužity a široká veřejnost o nich nemá ani potuchy. Po jeho smrti byla většina jeho vynálezů a poznámek zabavena FBI. Proto se o jeho největších objevech dnes ví jen málo. S příchodem internetu má dnes každý možnost si tyto fragmenty informací dát pomalu dohromady.

obrazek

Teslova laboratoř v Colorado Springs

Prakticky poprvé byly části Teslovy práce a informace o něm samém představeny české široké veřejnosti prostřednictvím TV v pořadu ČT Detektor. Díl tohoto pořadu s titulkem Tunguzský meteorit a pán blesků byl odvysílán 8. 1. 2008 ve 22:15 na ČT1. To, že by mohla být činnost N. Tesly nějak spojena s tunguzským incidentem, je dle mého názoru jen doměnka a spekulace dosud ničím nepodložená. Je ale pravda, že tunguzský incident nejspíš nebyl způsoben pouhým dopadem meteoritu, jak se oficiálně tvrdí. Skutečnost může být totiž mnohem zajímavější.

Pořad je velmi zajímavý a podnětný. Doporučuji se na něj podívat.

ČT1 – Detektor – Tunguzský meteorit a pán blesků 26 min.

V tomto pořadu šlo ale hlavně o postavu jménem Nikola Tesla a jeho objevy. Informace o Tunguzce jsou pouze omáčka kolem. Lze to vypozorovat i z toho, jak je pořad strukturován. Možná je to odvážné tvrzení, ale z toho, co jsem dosud v oblasti Alternativna nastudoval (a není toho málo), mohu potvrdit pravdivost v tomto pořadu poskytnutých informací, kromě Tunguzky.

Asi nejdůležitější věc, které se N.Tesla věnoval, byla tzv. Volná energie. Z kvantové teorie vyplývá, že v kterémkoli úseku prostoru se musí nacházet nenulové množství energie. Ačkoliv si téměř každý myslí, že ve vakuu nic není, přesto se v něm vždy nachází určité množství energie. Kvantová fyzika nám sice dává informci, že tento zdroj energie existuje, avšak neříká, jak tuto energii čerpat. A právě na to, jak tuto energii čerpat, možná přišel jako první právě Nikola Tesla a po něm i jiní vědci (Thomas H. Moray, Tom Bearden,…)

obrazek

Teslovo auto poháněné Volnou energií

Nejdetailněji byl život N. Tesly sepsán v knize Marc J. Seifera jednoduše nazvané Nikola Tesla, kterou si můžete objednat zde. Informace o Teslovi naleznete i zde.

Proč tedy ještě dnes, 100 let po tomto zásadním objevu, platíme každý měsíc za elektřinu, plyn a benzín? Odpověď je zodpovězena ve výše uvedeném pořadu Detektor (určitě byste na to ale přišli i sami). V porovnání se skutečností, že existuje Volná energie, je to přinejmenším směšné. Připomeneme-li si, co se ve světě dnes děje kvůli ropě, je přímo nepředstavitelné, jaké hrůzy zatajování Volné energie způsobylo a ještě způsobí.

Chcete-li se do problematiky Volné energie ponořit hlouběji, zadejte do Googlu např. hesla jako volná energie, free energy, energy from vacuum, zero point energy nebo se podívejte sem:

Síla s vámi

Poslední komentáře
10.10.2016 15:02:21: www.betterware-katalog.cz Betterware
24.08.2016 12:11:37: www.dedra-katalogy.cz Dedra Aviváž za bezva cenu, Dedra registrace zdarma - Slevy Dedra
23.08.2016 15:23:18: www.dedra-katalogy.cz/dedra-katalog/Dedra aktuální katalog, slevy, registrace Dedra aktuální katalo...
15.08.2016 20:07:55: www.dedra-katalogy.cz Dedra aktuální katalog, slevy, registrace, Připojte se zdarma. Dedra
 
UFO - VESMÍR - ZÁHADY - VĚDA administraci v 'Nastavení stránek'.