MIROSLAVOVY TAJUPLNÉ STRÁNKY

NA STRÁNKÁCH SE USILOVNĚ PRACUJE DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ administraci v 'Nastavení stránek'.

ODKAZY

http://http://kaprarina.webnode.cz/

SUPER DOMÉNY NA PRODEJ

Plastová okna Akčně.Levně.Precizně

Plastová okna Akčně.Levně.Precizně

RADIO FENIX DJ MICHAL

MAPA

ITERAKTIVNÍ MAPA MARSU

ČT1 TV

ČT 1

zvuky z vesmíru

SETI HOME

SATELITNÍ MAPY A ATLASY

ON LINE WORLD

POČASÍ

STELITNÍ POHLED - POČASÍ

PRAHA

ON LINE KAMERY

 

HOROSKOPY

HOROSKOPY

ON LINE RÁDIO

ON LINE RÁDIO

ON LINE TELEVIZE

ON LINE TELEVIZE CELÉHO SVĚTA

SMS ZDARMA

SMS ZDARMA MUŽETE POSÍLAT NA 02 A VODAFON

webgarden|zone

Ukázkový odkaz

HLEDÁM - PRODÁM - KOUPÍM

Podpořte rozvoj stránek pomocí SMS Děkujeme

MÉ TEORIE POSTŘEHY

ŽIVOT VE VESMÍRU

ŽIVOT VE VESMÍRU

VESMÍR JE PROSTOR, Z POHLEDU LIDSKÉHO SKORO NEKONEČNÝ.PLANET A HVĚZD JE VE VESMÍRU DALEKO VÍCE NEŽ VŠECH ZRNEK PÍSKU NA VŠECH PLÁŽÍCH NAŠEHO SVĚTA. JE TO OHROMNÉ ČÍSLO!!! POKUD VEZMEME V POTAZ TO, ŽE CELÝ VESMÍR MÁ STEJNÉ CHEMICKÉ SLOŽENÍ A PLATÍ V NĚM STEJNÉ FYZIKÁLNÍ ZÁKONY,  PAK BY NA PLANETÁCH VE STEJNÉ VZDÁLENOSTI OD SVÉ HVĚZDY, S DOSTATEČNÝ MNOŽSTVÍM VODY NA POVRCHU, ( NEJROZŠÍŘENĚJŠÍ PRVEK VE VESMÍRU ) MĚL VZNIKNOUT NĚJAKÝ ŽIVOT S TÉMĚŘ 100% JISTOTOU. POKUD PŘÍJMEME 1% PRAVDĚPODOBNOST, COŽ NEZNAMENÁ VŮBEC NIC VE SVĚTĚ VĚDY, MLUVÍMÉ VÍCE NEŽ O 1000 OBYDLENÝCH PLANET. A TO JENOM V NAŠÍ GALAXII, JAKÝCH JSOU VE VESMÍRU MILIARDY. ANO, NEJSME TECHNICKY NATOLIK VYSPĚLÍ, ABYCHOM MOHLI CESTOVAT, ČI KOMUNIKOVAT S TĚMITO SVĚTY V REÁLNÉM ČASE. JENOM NAŠE POZOROVÁNÍ VESMÍRU SE ODEHRÁVÁ V ROVINĚ MINULOSTI! POZORUJEME MINULOST VESMÍRU A NIKOLIV PŘÍTOMNOST!

OTAZKOU NENÍ, ZDA JSOU I JINÉ MIMOZEMSKÉ CIVILIZACE, ČI ŽIVOT VE VESMÍRU, ALE NA JAKÉ TECHNICKÉ ÚROVNI JE NAŠE ZAOSTALALÁ CIVILIZACE!

MYSLÍM ŽE LIDSTVO BY MĚLO VYNALOŽIT VŠECHNY PROSTŘEDKY A ZDROJE K OSÍDLENÍ VESMÍRU, UŽ JEN PRO ZACHOVÁNÍ LIDSKÉHO RODU JAKO TAKOVÉHO. HROZBOU PRO LIDSTVO MŮŽE BÝT VESMÍRNÝ OBJEKT O VELIKOSTI POUHÝCH 10 KILOMETRŮ, KTERÝ V PŘÍPADĚ KOLIZE SE ZEMÍ, ZNIČÍ VŠE ŽIVÉ NA NAŠÍ RODNÉ PLANETĚ.VŠECHNY VLÁDY ZEMÍ SVĚTA BY SE NAD TÍM MĚLI VÁŽNĚ ZAMYSLET. JDE O PŘEŽITÍ LIDSKÉHO RODU. POKUD CHCEME NAVÁZAT KONTAKT S JINÝMI SVĚTY, MUSÍME VYNALOŽIT VŠECHNO ÚSILÍ, PROSTŘEDKY A ZDROJE NA VZDĚLÁNÍ, VĚDU A TECHNOLOGIE. TO JEDINÉ PLUS OMEZENOST NĚKTERÝCH LIDÍ, BRÁNÍ DOSAŽENÍ ÚROVNĚ TECHNOLOGICKÉ VYSPĚLOSTI JINÝCH CIVILIZACÍ A TÍM I MOŽNOSTI LIDSTVA S TĚMITO CIVILIZACEMI NAVÁZAT SPOJENÍ.

POUHÉ ZAVEDENÍ VODÍKOVÝCH TECHNOLOGIÍ POSUNE LIDSTVO O VELKÝ KUS DOPŘEDU.

SOUHRN: MEZI NÁMI A MIMOZEMSKOU CIVILIZACÍ STOJÍ POUZE OHROMNÁ, SKORO NEDOSAŽITELNÁ ( ZATÍM ) VZDÁLENOST, KTEROU LIDSTVO VZHLEDEM K DOSAŽENÉ VYSPĚLOSTI ( ČTI RADĚJI NEVYSPĚLOSTI ) NEDOKÁŽE VLASTNÍMI PROSTŘEDKY PŘEKONAT. JE OTÁZKOU, ZDA SE PODAŘÍ VYVINOUT POTŘEBNÉ TECHNOLOGIE DŘÍVE, NEŽ DOJDE K ZÁNIKU LIDSKÉ CIVILIZACE A ŽIVOTA NA NAŠÍ PLANETĚ. ( VÁLKY, NEMOCI, ZNIČENÍ ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ, KLIMATICKÉ ZMĚNY, VESMÍRNÁ KOLIZE ATD. )

Autor MIROSLAV VACEK Praha 7

v.miroslav.mv@seznam.czv.miroslav.mv@seznam.cz
Žádné komentáře
 
UFO - VESMÍR - ZÁHADY - VĚDA administraci v 'Nastavení stránek'.