MIROSLAVOVY TAJUPLNÉ STRÁNKY

NA STRÁNKÁCH SE USILOVNĚ PRACUJE DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ administraci v 'Nastavení stránek'.

ODKAZY

http://http://kaprarina.webnode.cz/

SUPER DOMÉNY NA PRODEJ

Plastová okna Akčně.Levně.Precizně

Plastová okna Akčně.Levně.Precizně

RADIO FENIX DJ MICHAL

MAPA

ITERAKTIVNÍ MAPA MARSU

ČT1 TV

ČT 1

zvuky z vesmíru

SETI HOME

SATELITNÍ MAPY A ATLASY

ON LINE WORLD

POČASÍ

STELITNÍ POHLED - POČASÍ

PRAHA

ON LINE KAMERY

 

HOROSKOPY

HOROSKOPY

ON LINE RÁDIO

ON LINE RÁDIO

ON LINE TELEVIZE

ON LINE TELEVIZE CELÉHO SVĚTA

SMS ZDARMA

SMS ZDARMA MUŽETE POSÍLAT NA 02 A VODAFON

webgarden|zone

Ukázkový odkaz

HLEDÁM - PRODÁM - KOUPÍM

Podpořte rozvoj stránek pomocí SMS Děkujeme

MÉ TEORIE POSTŘEHY

MIROSLAV VACEK 2008

MIRDA.jpg

MIROSLAV VACEK 2008

DSC03408.JPG

Co se stane 21.12.2012 ?

Naše znalosti minulosti jsou limitovány zachovanými písemnými dokumenty. Vše ostatní je jen výplodem fantazie rádoby vědců, jejich doměnkami a slabostí jiných lidí věřit jejich interpretaci dějin lidstva. Je naprosto ojedinělé, že by pro svoje teorie měli přijatelné důkazy. Znalosti dávných civilizací jsou a budou i v budoucnosti velikou neznámou. Klidně se můžeme domnívat, že obyvatelé Země v dávné minulosti zažili na vlastní kůži kontakt s mimozemskou civilizací, která jim předala alespoň základní vědomosti, kterým byli schopni porozumět. Staří Mayové navíc vytesali jakýsi protokol o návštěvě a přidali jakýsi komentář, ve kterém zaznamenali datum příští návštěvy z vesmíru. Vzhledem k nemožnosti pravidelných kontrol vývoje této primitivní civilizace na zemi v kratším intervalu, nežli dovoluje vzájemná vzdálenost obou obydlených planet, bylo stanoveno datum 21.12.2007 jako datum dalšího příletu mimozemšťanů na Zem. Lidstvu byla dána příležitost aby dospělo a mohlo se zařadit mezi vyspělé civilizace. Vývoj ale musí bezpodmínečně směřovat k vyspělé, technologicky zdatné a zcela nekonfliktní civilizaci, která v budoucnosti nebude ohrožovat jiný život ve Vesmíru a nebude se snažit ovládnout Vesmír na úkor jiných civilizací. V opačném případě bude použito právo na obranu a lidská rasa bude na Zemi zlikvidována. Co asi zjistí astronauti 21.12.2012 až dorazí do Sluneční soustavy? Můžete 3x hádat. Na diskuze s nimi, vzhledem k jadernému arzenálu nebude čas. Trest bude následovat okamžitě, efektivně a rychle. Vzhledem k jejich vyspělosti, bude pro nás skutečně znamenat pouze jedno. Konec světa. Je zcela lhostejné, jakým způsobem to provedou.

Kéž bych se mýlil! Miroslav Vacek

 

Posledni komentare
01.10.2009 12:53:14: To se mi zdá trošku přehnané.
28.08.2009 20:53:30: Dobrý den ( nebo večer ). Zajímalo by mne, proč by vyspělá mimozemská civilizace trestala ( likvido...

ŽIVOT VE VESMÍRU

VESMÍR JE PROSTOR, Z POHLEDU LIDSKÉHO SKORO NEKONEČNÝ.PLANET A HVĚZD JE VE VESMÍRU DALEKO VÍCE NEŽ VŠECH ZRNEK PÍSKU NA VŠECH PLÁŽÍCH NAŠEHO SVĚTA. JE TO OHROMNÉ ČÍSLO!!! POKUD VEZMEME V POTAZ TO, ŽE CELÝ VESMÍR MÁ STEJNÉ CHEMICKÉ SLOŽENÍ A PLATÍ V NĚM STEJNÉ FYZIKÁLNÍ ZÁKONY,  PAK BY NA PLANETÁCH VE STEJNÉ VZDÁLENOSTI OD SVÉ HVĚZDY, S DOSTATEČNÝ MNOŽSTVÍM VODY NA POVRCHU, ( NEJROZŠÍŘENĚJŠÍ PRVEK VE VESMÍRU ) MĚL VZNIKNOUT NĚJAKÝ ŽIVOT S TÉMĚŘ 100% JISTOTOU. POKUD PŘÍJMEME 1% PRAVDĚPODOBNOST, COŽ NEZNAMENÁ VŮBEC NIC VE SVĚTĚ VĚDY, MLUVÍMÉ VÍCE NEŽ O 1000 OBYDLENÝCH PLANET. A TO JENOM V NAŠÍ GALAXII, JAKÝCH JSOU VE VESMÍRU MILIARDY. ANO, NEJSME TECHNICKY NATOLIK VYSPĚLÍ, ABYCHOM MOHLI CESTOVAT, ČI KOMUNIKOVAT S TĚMITO SVĚTY V REÁLNÉM ČASE. JENOM NAŠE POZOROVÁNÍ VESMÍRU SE ODEHRÁVÁ V ROVINĚ MINULOSTI! POZORUJEME MINULOST VESMÍRU A NIKOLIV PŘÍTOMNOST!

OTAZKOU NENÍ, ZDA JSOU I JINÉ MIMOZEMSKÉ CIVILIZACE, ČI ŽIVOT VE VESMÍRU, ALE NA JAKÉ TECHNICKÉ ÚROVNI JE NAŠE ZAOSTALALÁ CIVILIZACE!

MYSLÍM ŽE LIDSTVO BY MĚLO VYNALOŽIT VŠECHNY PROSTŘEDKY A ZDROJE K OSÍDLENÍ VESMÍRU, UŽ JEN PRO ZACHOVÁNÍ LIDSKÉHO RODU JAKO TAKOVÉHO. HROZBOU PRO LIDSTVO MŮŽE BÝT VESMÍRNÝ OBJEKT O VELIKOSTI POUHÝCH 10 KILOMETRŮ, KTERÝ V PŘÍPADĚ KOLIZE SE ZEMÍ, ZNIČÍ VŠE ŽIVÉ NA NAŠÍ RODNÉ PLANETĚ.VŠECHNY VLÁDY ZEMÍ SVĚTA BY SE NAD TÍM MĚLI VÁŽNĚ ZAMYSLET. JDE O PŘEŽITÍ LIDSKÉHO RODU. POKUD CHCEME NAVÁZAT KONTAKT S JINÝMI SVĚTY, MUSÍME VYNALOŽIT VŠECHNO ÚSILÍ, PROSTŘEDKY A ZDROJE NA VZDĚLÁNÍ, VĚDU A TECHNOLOGIE. TO JEDINÉ PLUS OMEZENOST NĚKTERÝCH LIDÍ, BRÁNÍ DOSAŽENÍ ÚROVNĚ TECHNOLOGICKÉ VYSPĚLOSTI JINÝCH CIVILIZACÍ A TÍM I MOŽNOSTI LIDSTVA S TĚMITO CIVILIZACEMI NAVÁZAT SPOJENÍ.

POUHÉ ZAVEDENÍ VODÍKOVÝCH TECHNOLOGIÍ POSUNE LIDSTVO O VELKÝ KUS DOPŘEDU.

SOUHRN: MEZI NÁMI A MIMOZEMSKOU CIVILIZACÍ STOJÍ POUZE OHROMNÁ, SKORO NEDOSAŽITELNÁ ( ZATÍM ) VZDÁLENOST, KTEROU LIDSTVO VZHLEDEM K DOSAŽENÉ VYSPĚLOSTI ( ČTI RADĚJI NEVYSPĚLOSTI ) NEDOKÁŽE VLASTNÍMI PROSTŘEDKY PŘEKONAT. JE OTÁZKOU, ZDA SE PODAŘÍ VYVINOUT POTŘEBNÉ TECHNOLOGIE DŘÍVE, NEŽ DOJDE K ZÁNIKU LIDSKÉ CIVILIZACE A ŽIVOTA NA NAŠÍ PLANETĚ. ( VÁLKY, NEMOCI, ZNIČENÍ ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ, KLIMATICKÉ ZMĚNY, VESMÍRNÁ KOLIZE ATD. )

Autor MIROSLAV VACEK Praha 7

v.miroslav.mv@seznam.czv.miroslav.mv@seznam.cz

ZROZENÍ A ZÁNIK VESMÍRU

PŘEČETL JSEM HODNĚ ČLÁNKŮ O TEORIÍCH TÝKAJÍCÍCH SE ČERNÝCH DĚR A O VELKÉM TŘESKU. NIKDO SE VŠAK NEZABÝVAL TEORIÍ O ZÁNIKU ČERNÝCH DĚR! PSALO SE O TUNELECH DO JINÝCH VESMÍRŮ PŘES ČERNÉ DÍRY, ALE NIKDY NEBYL POZOROVÁN OPAK ČERNÉ DÍRY - ČERVÍ DÍRY. DOMNÍVÁM SE, ŽE ČERNÉ DÍRY JEDNOHO DNE NASAJÍ VĚTŠINU HMOTY CELÉHO VESMÍRU A PAK SE PUSTÍ DO SEBE SAMÝCH. VZNIKNE TAK HROZNÉ MONSTRUM, VE KTERÉM BUDE UVĚZNĚN A STLAČEN CELÝ VESMÍR DO MALÉHO BODU S NESMÍRNOU GRAVITACÍ. NELZE VŠAK STLAČOVAT HMOTU DO NEKONEČNA. I TADY MUSÍ BÝT URČITÁ HRANICE. V TOMO OKAMŽIKU DOJDE K OHROMNÉ, NEPŘEDSTAVITELNÉ EXPLOZI - VELKÉMU GIGATŘESKU. V JEDINÉM OKAMŽIKU TAK DOJDE K UVOLNĚNÍ HMOTY CELÉHO VESMÍRU A NÁSLEDNÉMU VZNIKU NOVÉHO VESMÍRU. NEMUSÍ DOJÍT K ASIMILACI VŠECH ČERNÝCH DĚR A PROTO MNOHÉ ČERNÉ DÍRY MOHOU POCHÁZET Z DOB MINULÝCH VESMÍRŮ. TOTO JE JEDNA Z UCELENÝCH TEORIÍ O ZÁNIKU A NÁSLEDNÉM VZNIKU VESMÍRU A TOLIK DISKUTOVANÉM VELKÉM TŘESKU.

AUTOR ČLÁNKU MIROSLAV VACEK Praha 7 -

v.miroslav.mv@seznam.cz
Posledni komentare
07.02.2009 11:30:22: Vyspělost jiných mimozemských civilizací může být oproti naší civilizaci daleko větší. Možná, že ži...
 
UFO - VESMÍR - ZÁHADY - VĚDA administraci v 'Nastavení stránek'.