MIROSLAVOVY TAJUPLNÉ STRÁNKY

NA STRÁNKÁCH SE USILOVNĚ PRACUJE DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ administraci v 'Nastavení stránek'.

ODKAZY

http://http://kaprarina.webnode.cz/

SUPER DOMÉNY NA PRODEJ

Plastová okna Akčně.Levně.Precizně

Plastová okna Akčně.Levně.Precizně

RADIO FENIX DJ MICHAL

MAPA

ITERAKTIVNÍ MAPA MARSU

ČT1 TV

ČT 1

zvuky z vesmíru

SETI HOME

SATELITNÍ MAPY A ATLASY

ON LINE WORLD

POČASÍ

STELITNÍ POHLED - POČASÍ

PRAHA

ON LINE KAMERY

 

HOROSKOPY

HOROSKOPY

ON LINE RÁDIO

ON LINE RÁDIO

ON LINE TELEVIZE

ON LINE TELEVIZE CELÉHO SVĚTA

SMS ZDARMA

SMS ZDARMA MUŽETE POSÍLAT NA 02 A VODAFON

webgarden|zone

Ukázkový odkaz

HLEDÁM - PRODÁM - KOUPÍM

Podpořte rozvoj stránek pomocí SMS Děkujeme

FOTOGALERIE

Fotogalerie UFO

29.5.2006 21:32 | Danda | Ufo

Podívej na podivné fotky, které se neměli dostat ven. To jestli jsou pravdivé posuď sám/a.

 

UFO fotky

   
 

Lodě UFO

7.1.2007 19:30 | vvvvv | Ufo a ostatní příšery
 
 

Ufo1

Ufo4

Ufo3

Ufo2

Ufo5

Ufo6

Ufo7

Ufo8

éToto je velmi známý obrázek. Především z knihé
Michaela Hesemanna.

Ufo8, výřez z předcházejícího

éTohle je stejný obrázek, jako předcházející,é
jen z jiného pohledu. Resp. ten předcházející je zřejmě
výřez, zvětšenina z toho obrázku.

Cedulka číslo 1 z Oblasti 51

éCedulka číslo 1 z Oblasti 51é

Cedulka číslo 2 z Oblasti 51

éCedulka číslo 2 z Oblasti 51é

Cedulka z vesnice u Rooswellu

éCedulka z vesnice u Rooswellué

Letadlo nad vesničkou u oblasti 51

éLetadlo nad vesničkou u oblasti 51 é

Silnice se směrovnkou k oblasti 51

éSilnice se směrovnkou k oblasti 51é

Hospůdka

éHospůdkaé

Hospůdka z venku

éHospůdka z venkué

Před hospůdkou

UFO a mimozemšťani

22.2.2008 17:01 | Ostatní

Fotky mimozemšťanů!!

Neidentifikovatelné létající objekty známé pod zkratkou UFO (Unidentified Flying Objects) jsou pozorovány od nepaměti. Lidé pozorovali zvláštní úkazy na nebi mnohem dříve, než si většina lidí myslí. Jsou důkazy, že k pozorování docházelo už před několika tisíci lety. Pozdější pozorování z dob počátku našeho letopočtu jsou zaznamenána písemně a díky těmto záznamům víme, že např. roku 398 n.l. létala ohnivá koule nad Istanbulem, roku 457 nad Francií a roku 919 nad Maďarskem. V roce 1388 byl na mnohých místech Evropy pozorován "ohnivý drak", který létal na nebi. Mezi 7. až 17.listopadem 1624 se objevovala na nebi světelná koule i v Čechách. V roce 1899 létal obrovský disk nad Texasem a roce 1912 zase nad Porto Principal v Peru. Vyplývá z toho, že UFO bylo pozorováno na celém světě, a že se rozhodně nejedná o nic nového. Termín "létající talíř" se zrodil roku 1947, když američan Kenneth Arnold pozoroval během letu ve svém letadle nad skalistými horami v USA skupinu létajících disků, které klouzaly vzduchem jako házecí talíře.

V roce 1947 pak došlo k další zvláštní události: u města Roswellu ve státě Nové Mexiko havarovalo UFO. Jako první našel jeho trosky rančer Brazel. Trosky byly stříbrné, lehké a na některých bylo písmo podobné hieroglyfům (?). Případ byl ohlášen šerifovi, takže se celkem brzy o všem dozvěděli novináři. Případ je zajímavý tím, že armáda uzavřela celou oblast a sama pátrala po dalších troskách. A našla. A nejen trosky, ale i těla mimozemských bytostí. Údajně byl jeden mimozemšťan ještě naživu. Trosky i pozůstatky mimozemšťanů byly odtransportovány na blízkou základnu a uloženy do hangáru č. 84. Reakce armády vůči sdělovacím prostředkům byla šokující a snad i komická. Armáda nejdříve vydala prohlášení, že u Roswellu opravdu havarovalo UFO, ale znenadání náhle změnila názor a prohlašovala, že se nejednalo o UFO, ale o meteorologický balon. Celá "kauza Roswell" je dodnes opředena tajemstvím.

Tyto a mnohé další události odstartovaly vlnu zájmu o UFO mezi vědci i prostými lidmi. Vznikly neoficiální a samozřejmě i oficiální a vládami dotované a také utajované organizace, které se výzkumem fenoménu UFO zabývají.

Pod zkratkou UFO (Unidentified Flying Objects) si většina lidí vybaví v mysli létající talíř. Není to tak docela pravda. UFO je každý úkaz na nebi, který nedokážeme vysvětlit nebo ho jednoznačně přiřadit k známým projevům přírody. Létající talíře jsou pouze některé pozorované jevy. Často se jedná o svítící koule, válce, ovály apod. Zvláštní je poslední dobou poměrně časté "trojúhelníkové" UFO (tzv. belgický typ). Někdy se jedná o osamocené objekty, jindy o celé skupiny UFO. Zde je zvláštní častá formace do tvaru V. Takovou jsem viděl na vlastní oči v polovině osmdesátých let i v naší republice (nad Ostravou - asi 7 samostatných svítících objektů v perfektním seskupení ve tvaru písmene V přelétalo nad městem směrem od východu k západu). Mezi UFO lze přiřadit i nejrůznější optické jevy, záře, záblesky nebo i neobvyklé úkazy zcela jiného typu - mlžné obrazce, tělesa pozorované přímo ve vesmíru apod. Často také dochází k neúmyslným omylům a za UFO jsou považovány optické klamy, meteority, letadla, kulové blesky apod.

Mnohým pozorovatelům se podařilo UFO vyfotografovat nebo nafilmovat. Ne vždy je ale fotografie kvalitní, bývají nezaostřené nebo rozmazané. Ale to se dá pochopit, protože ne každý je připraven fotit ihned po objevení se zvláštního úkazu. Bohužel existují i podvodné důkazy existence UFO, nejčastěji se jedná o padělky fotografií či filmů. Padělky však v převážné míře identifikovat umíme a na adresu padělatelů je možno vzkázat je jedno: každý padělatel důkazů škodí nejen všem ostatním, ale i sobě a přispívá tak celkově k době temna na poli vědy. Rozumný člověk podvrhy neprodukuje.

Na základě výpovědí očitých svědků mám oprávněný důvod se domnívat, že některá UFO jsou pilotovaná inteligentními bytostmi.

Na základě výpovědí očitých svědků mám oprávněný důvod se domnívat, že některá UFO jsou pilotovaná inteligentními bytostmi.

Pro výzkum UFO je velmi důležité znát nejčastější a nejvíce se opakující jevy související s pozorováním tohoto fenoménu.

1) Ze svědectví vyplývá, že nejčastější tvary UFO jsou tyto: koule, talíř, či disk, válec, trojúhelník nebo i bumerang či vejce.

2) Ve většině případů svítí (noční pozorování) nebo se na nich vyskytují světla. V případě denních pozorování se většinou uvádí stříbrná kovová barva nebo barva šedá. Noční pozorování pak popisují celou paletu barev, nejčastěji žlutou, červenou, bílou či namodralou. Někdy dochází ke změně barvy během letu.

3) Popisováno je vznášení, či nehybné visení ve vzduchu nebo naopak rychlý let a neuvěřitelné manévrovací schopnosti, při kterých by se pozemské létající stroje roztříštily.

4) K dalším zajímavým jevům souvisejícím s výskytem UFO jsou např. magnetické anomálie, poruchy el.přístrojů a strojů, poruchy dodávek el.energie, poruchy při příjmu rádia a televize, selhání zapalovací soustavy automobilů, zvýšená radiace apod. Zajímavý je také tzv. fenomén chybějícího času.

5) Někdy byl pozorován efekt materializace a dematerializace.

6) Vcelku negativním projeven UFO jsou únosy pozemšťanů do létajících talířů a jejich vyšetření.

Pro výzkum UFO je důležité shromažďovat veškeré materiály související s pozorováním či kontaktu s UFO. Ať už se jedná o fotografie, výpovědi, vzorky, části předmětů či strojů mimozemských návštěvníků nebo i zprávy od tzv. kontaktérů. Ale na kontaktéry pozor! Ne každý je kontaktér, někdy se kontakt odehrává pouze v mysli rádoby kontaktéra! Důležité jsou i vyjádření vědců, kteří dokáží flexibilně reagovat a neodbývají daný problém přihlouplým úšklebkem nebo posměchem. K objasnění lze přispět i studiem souvisejících problémů, např. výzkum antigravitace, telepatie, volné energie apod. Někdy jsou popsány či zdokumentovány stopy po přistání létajících talířů (stopy, otisky v půdě, vypálené kruhy trávy apod.).

http://www.spacejay.com/Evidence/Ufo-Fotos/ufo-170.jpghttp://www.virtualiterature.com/images/ufo/ufo5.jpghttp://earthstar.tripod.com/graphics/Sky-UFO.jpghttp://www.bighoov.com/ufo/images/tower_light.gifhttp://www.outtahear.com/beyond_updates/Mantle/Ufo%20lg.JPGhttp://www.enxebre.es/hardware/seti/ufo.jpghttp://www.unexplainable.net/artman/uploads/lowest_ufo2_001.jpghttp://www.unexplainable.net/artman/uploads/white_ufo2.jpg

Re: APOLLO 20 ALIEN SPACESHIP ON THE MOON CSM FLYOVER 8

 
UFO - VESMÍR - ZÁHADY - VĚDA administraci v 'Nastavení stránek'.