MIROSLAVOVY TAJUPLNÉ STRÁNKY

NA STRÁNKÁCH SE USILOVNĚ PRACUJE DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ administraci v 'Nastavení stránek'.

ODKAZY

http://http://kaprarina.webnode.cz/

SUPER DOMÉNY NA PRODEJ

Plastová okna Akčně.Levně.Precizně

Plastová okna Akčně.Levně.Precizně

RADIO FENIX DJ MICHAL

MAPA

ITERAKTIVNÍ MAPA MARSU

ČT1 TV

ČT 1

zvuky z vesmíru

SETI HOME

SATELITNÍ MAPY A ATLASY

ON LINE WORLD

POČASÍ

STELITNÍ POHLED - POČASÍ

PRAHA

ON LINE KAMERY

 

HOROSKOPY

HOROSKOPY

ON LINE RÁDIO

ON LINE RÁDIO

ON LINE TELEVIZE

ON LINE TELEVIZE CELÉHO SVĚTA

SMS ZDARMA

SMS ZDARMA MUŽETE POSÍLAT NA 02 A VODAFON

webgarden|zone

Ukázkový odkaz

HLEDÁM - PRODÁM - KOUPÍM

Podpořte rozvoj stránek pomocí SMS Děkujeme

NOSTRADAMUS 2008 - 2012

Nostradamus - proroctví pro léta 2008-2012

2008 - přehled :

- Začíná odpočítávání před velkým třeskem
- Rozbití na dílky - velmi sporný vědecký objev
- Neklamné znamení pro nadcházející válku: čtyři státníci zavražděni v sedmi dnech
- Účinná látka z hluchavek by mohla ochránit
- Změna ve vedení nového politického hnutí
- Olympijské hry v Číně, obrovská katastrofa

podrobnější výklad:


1) " Indie u 10 je pulzující důkladnost. Doba nestydatosti. Metají nízké kameny. Bezbožně a koule se oddělily. Vyděšené protesty - zklamání."

Indií Nostradamus označuje Ameriku, kterou Kolumbus při své mořeplavbě objevil a mylně nazval Indií jen pár desetiletí před prorokovým narozením. Slovem "důkladnost" označuje dle všeobecného soudu techniku. Na jiném místě užívá Nostradamus pojmu "pečlivost" a míní jim techniku, která dopravila prvního člověka na Měsíc. Verš dále hovoří o významných objevech vědy, o novém štěpení na dílky a o vydařeném vědeckém pokusu, který se podle Nostradama prohřešuje proti zákonům Stvoření. V celém světě se budou proti takovým pokusům konat protesty.

2) "Učení je v tom samém. On začíná počítat. Tabule jistoty - ostrovy držby. Z esence kamenného až k výpočtu tónu je to držba syna. Učení o rovnoprávnosti předá hrabě svému synovi."

Tento řádek znovu hovoří o možnosti nových objevů a vynálezů, zejména v oblasti přírodních věd. Znovu připomeňme, že tyto "události" předvídá člověk, který žil a studoval ve středověku. Opět se objevuje zmínka o Portugalcích. Nové politické hnutí, přicházející z Portugalska, si získává nové a nové stoupence. V tomto roce předá jeho zakladatel vedení svému "synovi". "Tabule" jsou nejspíš pravidla, rady a návody, podle nichž budou vytvořeny stanovy.

3) "Velkorysému příteli bez duše a ducha dva bradatí, zářící stromy na kraji stepi do obličeje se smějí. Skrze hluchavky ne do tísně. Častokrát rozptýlený jako obvykle. Hodiny modlení se naplní."

Nostradamus zřejmě popisuje velký počítač, který v pravý čas něco objeví, odhalí a provede analýzu. Možná jde o nějaký obranný systém s radarem, proto ten výraz "do obličeje se smějí". V dalším textu začíná Nostradamus dávat rady, jak se zachovat během katastrofy a v době po ní. Má se použít účinná látka, obsažená v hluchavkách. Aplikuje se vtíráním nebo jiným, dosud neznámým způsobem. Člověk se má následně modlit.

3) "Pletivo v sedmi dnech smrtelně zraní. Tři v sedmi dnech zblednou. 60 mrtvých - tři tančí. Čtyři králové v sedmi dnech. Jedna hodina - dva provazy se zabijí. Německý medvěd smrtelně zraněn."Má "pletivo" něco společného s dnešními obřími anténami? Před velkým neštěstím bude přerušen, či dokonce zničen obranný systém. V tomto smyslu by se dalo usuzovat na určité spiknutí, jehož členové si zvolí za cíl svých atentátů představitele států. Budou zavražděni v průběhu sedmi dnů. Spolu s nimi zahyne dalších 60 lidí. Těmi třemi, co tančí, pak musí být pachatelé, kteří se radují z vydařeného atentátu. Mohou to ale také být státy, které za vraždami stojí. Nedá se určit, zda má být text popisem obětí, anebo informovat o události.

4) " Po velké bídě se lidstvu bída ještě větší blíží. Ve žlutém městě se staletí velký kruh na počátek vrátí. Mléko, krev, hlad, válka a mor pršeti budou. Na nebi oheň spatřen bude, za ním ocas z jisker, při konání velkých her."

" Velké žluté město se stane dějištěm her nastolených Pierrem, v záblescích bude k zemi dopadat krev z nebe. Nezbude nic než-li beznaděj a strach. Smát se budou vrahové, trpět celý svět.

Když se před několika lety odhlasovalo, že se OH opravdu uskuteční v Pekingu, mrazilo každého čtenáře prorokových veršů v zádech. Naplnění jeho vize se opravdu blíží.

2009 - " Pět set hvězd, které se ukážou - dny zrání. Z jedné mazané ženy vzejdou dva samostatní princové. "

2010 - " Čtyři nájemní vrahové - strašlivá válka nastane. Velký nepřítel lidského rodu. Bude ještě horší ten děd - jedenáctka zplodí dvě války. Železem, ohněm, vodou - krvavé a nelidské."


2011 - "Mezi Iónskými kuchyněmi - nebezpečná příprava. Bude břemenem okolojdoucí pohrobek. V horách to nejhorší jde kolem bez zatížení. Bradatými nepozorován - na trůnu se raduje vévoda z léčky."


Dědičné hříchy pro děti - je šance přežít v horách a ve speciálních podzemních krytech.

2012 - " Mezi nízkými - nezbytnost znovukoupených zvířat. Jeví se deset - vedeno k vítězství ve větru dvoupolitické ligy. Schovaní vojáci řídí hrozivé zbraně. Ne daleko čas vyzkoušení protipólného města."


" Urna telete - když přijdou roky rad, které se samy vzdávají. Říká stádo plašit - z obavy před vítězným princem. Budou hojně provázeny sestrami hnisavých vřídků. Částečně se nestaly samotkami."

" Dvě války, provázené žízní, povede starý vůdce ve čtyřech letech. Mimořádného dne - syn zapře hlídače. Uprostřed moci života, přijde smrt drsná a dlouhá v jedenáctém. Senát na ostrově umírá dlouze a lehce.
 

 
UFO - VESMÍR - ZÁHADY - VĚDA administraci v 'Nastavení stránek'.