MIROSLAVOVY TAJUPLNÉ STRÁNKY

NA STRÁNKÁCH SE USILOVNĚ PRACUJE DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ administraci v 'Nastavení stránek'.

ODKAZY

http://http://kaprarina.webnode.cz/

SUPER DOMÉNY NA PRODEJ

Plastová okna Akčně.Levně.Precizně

Plastová okna Akčně.Levně.Precizně

RADIO FENIX DJ MICHAL

MAPA

ITERAKTIVNÍ MAPA MARSU

ČT1 TV

ČT 1

zvuky z vesmíru

SETI HOME

SATELITNÍ MAPY A ATLASY

ON LINE WORLD

POČASÍ

STELITNÍ POHLED - POČASÍ

PRAHA

ON LINE KAMERY

 

HOROSKOPY

HOROSKOPY

ON LINE RÁDIO

ON LINE RÁDIO

ON LINE TELEVIZE

ON LINE TELEVIZE CELÉHO SVĚTA

SMS ZDARMA

SMS ZDARMA MUŽETE POSÍLAT NA 02 A VODAFON

webgarden|zone

Ukázkový odkaz

HLEDÁM - PRODÁM - KOUPÍM

Podpořte rozvoj stránek pomocí SMS Děkujeme

ASTRONAUTI O UFO

Astronauti o ufo

Podle Neila Armstronga mají mimozemšťané základnu na Měsíci. Neil Armstrong i Edwin "Buzz" Aldrin viděli na Měsíci UFO krátce poté, co na něm Apollo 11 21. července 1969 přistálo. V přímém televizním přenosu bylo jasně slyšet, jak se Armstrong zmínil o "světle" v kráteru nebo nad kráterem a potom následovala žádost pozemní kontroly o bližší informace. A to bylo v onom televizním přenosu všechno.

Podle někdejšího zaměstnance NASA Otto Bindera však nejmenovaní radioamatéři, kteří se pokoušeli vysílání z Měsíce zachytit nezávisle na NASA, uslyšeli toto:

NASA: Co je tam? Řízení letu volá Apollo 11…
Apollo 11: Ty "děťátka" (v orig. babies) jsou obrovský, pane! Ohromný! PROBOHA! Tomu byste nevěřili! Říkám vám, že tady jsou další kosmické lodě. Jsou seřazené na vzdálenější straně okraje kráteru! Jsou na Měsíci a pozorují nás!"

Další informace pocházejí z rozhovoru profesora, který si nepřeje být jmenován, s Neilem Armstrongem na konferenci NASA:

Profesor: "Co se tam opravdu stalo s Apollo 11?
Armstrong: "Bylo to neuvěřitelné, samozřejmě, že jsme věděli, že ta možnost tady je. Ve skutečnosti jsme byli varováni (míněno mimozemšťany). A potom se už o existenci kosmické stanice na Měsíci nebo měsíčního města nepochybovalo."
Profesor: "Jak to myslíte, že jste byli varováni?"
Armstrong: "Nemohu zacházet do detailů, můžu jenom říct, že jejich lodě byly dál než naše, jak co do techniky, tak co do velikosti. Lidi, byly velké! …a hrozivé! Ne, o existenci kosmické základny tam není pochyb."
Profesor: "Ale NASA po Apollu 11 podnikla přece ještě další lety na Měsíc?"
Armstrong: "Přirozeně - NASA do toho byla v té chvíli už zapletena a nemohla riskovat paniku na Zemi. Ve skutečnosti ty mise byly jen bleskové návštěvy ahonem zpátky."

Dr. Vladimir Azhazha tvrdí:
" Neil Armstrong sdělil pozemní kontrole, že ho sledovaly dva velké záhadné objekty, které přistály nedaleko přistávacího modulu. O této zprávě se ale veřejnost nikdy nedozvěděla, protože NASA to zcenzorovala.

Podle dr. Alexandra Kazanceva Buzz Aldrin zevnitř z modulu natočil barevný film, na kterém jsou UFO a natáčel je i potom, co Armstrong vystoupil na měsíční povrch.

Armstrong potvrdil, že to je pravda, ale nechtěl zacházet do podrobností. Na druhou stranu ale připustil, že na utajení této věci se podílí také CIA.

Posledni komentare
04.01.2017 14:15:34: www.betterware-katalog.cz Betterware
29.09.2016 15:01:32: www.dedra-katalogy.cz dedra oficiální stránky Dedra Vánoce
07.06.2016 19:38:46: Je mi líto, ale myslím, že Se mýlíte. Jsem si jistý. Mohu to dokázat. Napište mi do PM. :-( pujcka b...
26.03.2015 16:22:35: www.oricosmetics.cz Oriflame CZ www.ori-cosmetics.cz Oriflame CZ www.krasa365.cz Oriflame CZ www....
 
UFO - VESMÍR - ZÁHADY - VĚDA administraci v 'Nastavení stránek'.