MIROSLAVOVY TAJUPLNÉ STRÁNKY

NA STRÁNKÁCH SE USILOVNĚ PRACUJE DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ administraci v 'Nastavení stránek'.

ODKAZY

http://http://kaprarina.webnode.cz/

SUPER DOMÉNY NA PRODEJ

Plastová okna Akčně.Levně.Precizně

Plastová okna Akčně.Levně.Precizně

RADIO FENIX DJ MICHAL

MAPA

ITERAKTIVNÍ MAPA MARSU

ČT1 TV

ČT 1

zvuky z vesmíru

SETI HOME

SATELITNÍ MAPY A ATLASY

ON LINE WORLD

POČASÍ

STELITNÍ POHLED - POČASÍ

PRAHA

ON LINE KAMERY

 

HOROSKOPY

HOROSKOPY

ON LINE RÁDIO

ON LINE RÁDIO

ON LINE TELEVIZE

ON LINE TELEVIZE CELÉHO SVĚTA

SMS ZDARMA

SMS ZDARMA MUŽETE POSÍLAT NA 02 A VODAFON

webgarden|zone

Ukázkový odkaz

HLEDÁM - PRODÁM - KOUPÍM

Podpořte rozvoj stránek pomocí SMS Děkujeme

AREA 51

Výzkum - Arena 51

Výzkum - Arena 51

Area 51 je testovací místo, je to vojenská základna s, nejdelší asfaltovanou přistávací plochou (více než 10 km). Zároveň ale je tak tajná, že není uvedena v žádných oficiálních materiálech. Není uvedena v seznamu základen USAF. Přístupové cesty jsou uzavřené a hlídané. Funguje od roku 1945, ale stále oficiálně neexistuje. Nachází se blízko malého městečka Rachel (100 obyvatel) v Nevadě, 190 km severozápadně od Las Vegas.

Area 51, je známa jaka Snová zem, S-4, Ranč, Prasečí farma, Skunčí farma atd. (anglicky - Dreamland, S-4, The Ranch, The Pig Farm, The Skunkworks, Watertown Strip, The Box). Jak již bylo uvedeno, vyvíjela se zde tajná taktická letadla jako A-12, U-2, SR-71 a F-117A. Další nové letadlo, zatím tajné, známé jako SR-75 Aurora se zde právě testuje.

Navíc, Area 51 byla vždy místem (alespoň se to říkalo), kde se vláda snažila prozkoumávat technologie mimozemského původu na několika havarovaných UFO. Dále někteří tvrdí, že se zde také nacházejí (živí nebo mrtví) mimozemšťané.

Tyto skutečnosti připoutaly pozornost na Area 51, ačkoli se vláda snaží o udržení základny v tajnosti všemi prostředky, od dementování informací po fyzickou ostrahu území. Badatelé i náhodní návštěvníci jsou zadržováni, aby se moc nepřibližovali k základně. Obklopena kopci zastírajícími výhled na Groom Lake, ochranka, cedule s "Restricted Area - Use of Deadly Force Authorized" (Zakázaná oblast, povoleno použití smrtící síly), a další skutečnosti naznačují lidem, že zde nejsou vítanými hosty.

 

Žádné komentáře
 
UFO - VESMÍR - ZÁHADY - VĚDA administraci v 'Nastavení stránek'.