MIROSLAVOVY TAJUPLNÉ STRÁNKY

NA STRÁNKÁCH SE USILOVNĚ PRACUJE DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ administraci v 'Nastavení stránek'.

ODKAZY

http://http://kaprarina.webnode.cz/

SUPER DOMÉNY NA PRODEJ

Plastová okna Akčně.Levně.Precizně

Plastová okna Akčně.Levně.Precizně

RADIO FENIX DJ MICHAL

MAPA

ITERAKTIVNÍ MAPA MARSU

ČT1 TV

ČT 1

zvuky z vesmíru

SETI HOME

SATELITNÍ MAPY A ATLASY

ON LINE WORLD

POČASÍ

STELITNÍ POHLED - POČASÍ

PRAHA

ON LINE KAMERY

 

HOROSKOPY

HOROSKOPY

ON LINE RÁDIO

ON LINE RÁDIO

ON LINE TELEVIZE

ON LINE TELEVIZE CELÉHO SVĚTA

SMS ZDARMA

SMS ZDARMA MUŽETE POSÍLAT NA 02 A VODAFON

webgarden|zone

Ukázkový odkaz

HLEDÁM - PRODÁM - KOUPÍM

Podpořte rozvoj stránek pomocí SMS Děkujeme

AREA 51

Důkaz?

Důkaz?

Na zachycení stínu vznášejícího se objektu nad oblastí 51 čekal Norio Hayakawa z televize Nippon celou noc. Zaregistroval nad horami probleskující světlo a viděl, jak klouzalo po nebi.

Po analýze ve speciálním počítačovém programu se potvrdilo, že natočeným objektem "určitě není běžné letadlo". Ostatní natočené pásky nybídly v podstatě to samé - světlý objekt, klouzající po nebi neobvyklou rychlostí a vykonávající neobyčejně složité manévry. Jeden takový objekt se přiblížil ke štábu televize NBC. Po návratu se zjistilo, že byli zasaženi radioaktivním zářením. Někomu jinému se údajně podařilo dostat do samého středu základny S4 a natočit místnost plnou nádob, kde jsou přechovávány pozůstatky mimozemšťanů.

Bohužel nafilmované UFO není dostatečným důkazem. Ve filmu Tajemství černého světa jsou dva záběry, poukazující na UFO. Jeden vypadal jako tryskové letadlo letící nízko nad zemí a druhý se ukázal jako špatná filmová montáž letící nádoby na smetí. Přece se však něco děje daleko v hloubi Nevadské pouště.

Spisovatel Jim Goodall, který se věnuje letectví tvrdí, že v oblasti 51 vzniklo minimálně osm tzv. černých programů. Černé programy jsou tajné vládní záměry ( například bombardér Stealth ), které ročně pohltí kolem 35 miliard dolarů. Týká se to mimo jiné bezposádkových sond, jejichž manévrovací schopnosti a rychlost mohou laiky lehce zmýlit. A Goodall tvrdí, že to není vše. Kosmické lodě, o kterých hovoří, jsou prý velmi tiché a neuvěřitelně rychlé, stejně jako ta, která byla vypuštěna z oblasti 51 a později jí zaměřilo federální centrum letecké administrace. Loď se pohybovala rychlostí 16 000 km/hod, což je rychlost, která třinácktát převyšuje rychlost zvuku. Goodall říká, že k takové rychlosti nemohla přispět jen známá technologie člověka. Jeden z bývalých pracovníků Lockheedu, snímž dělal Goodall rozhovor, řekl: "Nad Nevadskou pouští létají takové věci, o kterých se režiséru Lucasovi (film Hvězdné války) ani nesnilo." Na otázku jestli existuje UFO, odpověděl bývalý prezident letecké továrny Lockheedu: "Velmi hluboce věřím, že UFO existuje."

Poslední komentáře
07.06.2016 18:43:55: Jo... :D nebankovní půjčky české budějovice nonstop
30.09.2011 22:47:31: smiley Dobry vecer mam dotaz ohledne PRojektu StarGate nasel sem zminky ve slozkach CIA v uzavrenych s...
09.01.2011 22:47:16: snažim se napojit na špionažni družici jsem vhluboko vzemi snaži se mě pořad najit dlouho nemužu mlu...
 
UFO - VESMÍR - ZÁHADY - VĚDA administraci v 'Nastavení stránek'.