MIROSLAVOVY TAJUPLNÉ STRÁNKY

NA STRÁNKÁCH SE USILOVNĚ PRACUJE DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ administraci v 'Nastavení stránek'.

ODKAZY

http://http://kaprarina.webnode.cz/

SUPER DOMÉNY NA PRODEJ

Plastová okna Akčně.Levně.Precizně

Plastová okna Akčně.Levně.Precizně

RADIO FENIX DJ MICHAL

MAPA

ITERAKTIVNÍ MAPA MARSU

ČT1 TV

ČT 1

zvuky z vesmíru

SETI HOME

SATELITNÍ MAPY A ATLASY

ON LINE WORLD

POČASÍ

STELITNÍ POHLED - POČASÍ

PRAHA

ON LINE KAMERY

 

HOROSKOPY

HOROSKOPY

ON LINE RÁDIO

ON LINE RÁDIO

ON LINE TELEVIZE

ON LINE TELEVIZE CELÉHO SVĚTA

SMS ZDARMA

SMS ZDARMA MUŽETE POSÍLAT NA 02 A VODAFON

webgarden|zone

Ukázkový odkaz

HLEDÁM - PRODÁM - KOUPÍM

Podpořte rozvoj stránek pomocí SMS Děkujeme

AREA 51

Informace - Arena 51

Oblast 51 se nachází v okolí vyschlého jezera Groom Lake v poušti Nevada. je tajnou vojenskou základnou, jejíž existenci až do nedávna americká vláda odmítala. Byla vystavěna v padesátých letech jako základna armády. Existenci tohoto přes 3.500.000 akrů velkého území připustila americká vláda pod tíhou důkazů až poté co se objevili svědci, kteří tvrdili, že viděli mimozemské plavidlo zkoumané pracovníky americké armády. Podle podrobné mapy této oblasti obrovská soustava budov vůbec neexistuje. Žádné budovy, podzemní bunkry ani fantastických 9,5 kilometrů dlouhá startovací rampa. Letečtí konstruktéři a odborníci si zatím marně lámou hlavu nad tím k čemu by mohla sloužit skoro deset kilometrů dlohá startovací rampa, vedoucí přes jezero Groom. V oblasti 51 v minulosti proběhlo mnoho tajných projektů. Byly zde testovány Lockhead U-2 nebo F117A stealth. Nyní zde pravděpodobně probíhá projekt Aurora. Je to krycí název projektu tajného vojenského letadla SR71-Blackbird. Je zajímavé, že všechny tyto projekty souvisely s vysokorychlostními letadly.

Area 51 (fotky a obrázky)

7.1.2007 19:21 | .... | Ufo a ostatní příšery
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Area 51

Kde: Amerika - Nevada

Kdy: Funguje od roku 1945

Co vás napadne když se řekne UFO ? Mě spoustu věcí a rozhodně mezi nimi nechybí Area 51 (Oblast 51). Je to letecká základna nebo se zde zkoumá UFO ? Proč Americká vláda donedávna existenci základny zatajovala ? Proč se k oblasti nikdo nesmí přiblížit ani na desítky kilometrů a pokud se přiblížíte dostanete pokutu v tisících dolarech nebo vám začnou po telefonu vyhrožovat že vás zabijí ?

Area 51:

Hodně velké zařízení americké vlády ,donedávna zatajované. Rozhodně nepočítejte ,že tam půjdete se školou na exkurzi zaprvé jeto hodně daleko od měst mezi skalami no prostě v dost nepřístupném terénu a zadruhé byste za pokutu zaplatily několik svých platů a možná byste šli i do vězení naštěstí vás všude varují cedule. Její nejdelší přistávací plocha na světě (9,5 km) mě fascinuje ,už jen proto ,že minimálně polovina vede přes vyschlé jezero Groom.

   

Obrana:

Takže na přiložených satelitních snímcích jsou vidět helikoptéry o kterých si myslím ,že jsou připraveni se během několika minut dostat do vzduchu a stíhací letouny ,které jsou asi taky v pohotovostním režimu.

 

Základna vedle:

Kousíček severozápadně od Area 51 je malá základnička ,spíše mi to připadá jako přistávací plocha a dokonce sem na ní objevil letadlo viz. foto.

 

Posledni komentare
17.02.2011 10:50:31: Zahlédl jsem na jihozápad od Ar.51 kopulovité a kráterovité pole. Nevíte k čemu to slouží? Dík....
17.02.2011 10:49:27: Zahlédl jsem na jihozápad od Ar.51 kopulovité a kráterovité pole. Nevíte k čemu to slouží? Dík....

Výzkum - Arena 51

Area 51 je testovací místo, je to vojenská základna s, nejdelší asfaltovanou přistávací plochou (více než 10 km). Zároveň ale je tak tajná, že není uvedena v žádných oficiálních materiálech. Není uvedena v seznamu základen USAF. Přístupové cesty jsou uzavřené a hlídané. Funguje od roku 1945, ale stále oficiálně neexistuje. Nachází se blízko malého městečka Rachel (100 obyvatel) v Nevadě, 190 km severozápadně od Las Vegas.

Area 51, je známa jaka Snová zem, S-4, Ranč, Prasečí farma, Skunčí farma atd. (anglicky - Dreamland, S-4, The Ranch, The Pig Farm, The Skunkworks, Watertown Strip, The Box). Jak již bylo uvedeno, vyvíjela se zde tajná taktická letadla jako A-12, U-2, SR-71 a F-117A. Další nové letadlo, zatím tajné, známé jako SR-75 Aurora se zde právě testuje.

Navíc, Area 51 byla vždy místem (alespoň se to říkalo), kde se vláda snažila prozkoumávat technologie mimozemského původu na několika havarovaných UFO. Dále někteří tvrdí, že se zde také nacházejí (živí nebo mrtví) mimozemšťané.

Tyto skutečnosti připoutaly pozornost na Area 51, ačkoli se vláda snaží o udržení základny v tajnosti všemi prostředky, od dementování informací po fyzickou ostrahu území. Badatelé i náhodní návštěvníci jsou zadržováni, aby se moc nepřibližovali k základně. Obklopena kopci zastírajícími výhled na Groom Lake, ochranka, cedule s "Restricted Area - Use of Deadly Force Authorized" (Zakázaná oblast, povoleno použití smrtící síly), a další skutečnosti naznačují lidem, že zde nejsou vítanými hosty.

 

Důkaz?

Na zachycení stínu vznášejícího se objektu nad oblastí 51 čekal Norio Hayakawa z televize Nippon celou noc. Zaregistroval nad horami probleskující světlo a viděl, jak klouzalo po nebi.

Po analýze ve speciálním počítačovém programu se potvrdilo, že natočeným objektem "určitě není běžné letadlo". Ostatní natočené pásky nybídly v podstatě to samé - světlý objekt, klouzající po nebi neobvyklou rychlostí a vykonávající neobyčejně složité manévry. Jeden takový objekt se přiblížil ke štábu televize NBC. Po návratu se zjistilo, že byli zasaženi radioaktivním zářením. Někomu jinému se údajně podařilo dostat do samého středu základny S4 a natočit místnost plnou nádob, kde jsou přechovávány pozůstatky mimozemšťanů.

Bohužel nafilmované UFO není dostatečným důkazem. Ve filmu Tajemství černého světa jsou dva záběry, poukazující na UFO. Jeden vypadal jako tryskové letadlo letící nízko nad zemí a druhý se ukázal jako špatná filmová montáž letící nádoby na smetí. Přece se však něco děje daleko v hloubi Nevadské pouště.

Spisovatel Jim Goodall, který se věnuje letectví tvrdí, že v oblasti 51 vzniklo minimálně osm tzv. černých programů. Černé programy jsou tajné vládní záměry ( například bombardér Stealth ), které ročně pohltí kolem 35 miliard dolarů. Týká se to mimo jiné bezposádkových sond, jejichž manévrovací schopnosti a rychlost mohou laiky lehce zmýlit. A Goodall tvrdí, že to není vše. Kosmické lodě, o kterých hovoří, jsou prý velmi tiché a neuvěřitelně rychlé, stejně jako ta, která byla vypuštěna z oblasti 51 a později jí zaměřilo federální centrum letecké administrace. Loď se pohybovala rychlostí 16 000 km/hod, což je rychlost, která třinácktát převyšuje rychlost zvuku. Goodall říká, že k takové rychlosti nemohla přispět jen známá technologie člověka. Jeden z bývalých pracovníků Lockheedu, snímž dělal Goodall rozhovor, řekl: "Nad Nevadskou pouští létají takové věci, o kterých se režiséru Lucasovi (film Hvězdné války) ani nesnilo." Na otázku jestli existuje UFO, odpověděl bývalý prezident letecké továrny Lockheedu: "Velmi hluboce věřím, že UFO existuje."

Posledni komentare
07.06.2016 18:43:55: Jo... :D nebankovní půjčky české budějovice nonstop
30.09.2011 22:47:31: smiley Dobry vecer mam dotaz ohledne PRojektu StarGate nasel sem zminky ve slozkach CIA v uzavrenych s...
09.01.2011 22:47:16: snažim se napojit na špionažni družici jsem vhluboko vzemi snaži se mě pořad najit dlouho nemužu mlu...

Bob Lazar

Bob Lazar, vědec, který pracoval v "Area 51" v roku 1989 prozradil pro americkou televizní veřejnost tyto důležité fakty: Celkem 9 kusů UFO sa nachází tu na základně, 4 z nich sou dokonca nepoškozené, 2 poškozené po údajích, že 3 z nich sou rozebrané pro vědecké skoumání

Bob Lazar, vědec, který pracoval v "Area 51" v roku 1989 prozradil pro americkou televizní veřejnost tyto důležité fakty: Celkem 9 kusů UFO sa nachází tu na základně, 4 z nich sou dokonca nepoškozené, 2 poškozené po údajích, že 3 z nich sou rozebrané pro vědecké skoumání

Pri skušebních letech této UFO nevydávají žádny zvuk a na pohon je využitá gravitace, jako vlna po který se UFO pohybují.Pohon na princípu vytváření vlastní gravitace může se těleso pohybovat velmi vysokou rychlostí a bez závislosti na působení cizí gravitaci.

Některé pokusy sou natolik tajné, že pokud některé UFO se chystají k letu, ozve se na základně sirény a personál, který se nachází venku mimo podzemních prostorů až na několik vyvolených musí každý lehnout tváří k zemi aby neviděl žádné detaily. Ale najzajímavější je ze všeho tvrzení, že v podzemních prostorech za zvláštních podmínek byli ( a třeba ještě jsou ) udržovávaní při životě dvě bytosti z těchto vesmírných lodí.

Posledni komentare
07.06.2016 22:08:57: Již юзаю 8-) půjčka ihned 3000 na účet
17.10.2010 18:05:24: DOBRÝ DEN NEMOHU MOC MLUVIT JSEM POŘAD STŘEŽEN NARODNÍ BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBOU.NAPOJIL JSEM SE NA RUSKO...
19.08.2010 11:11:27: Sorry, ale poslední citace je hodně nedůvěryhodná, to psal nějaký neandrtálec, podívej se kolik obsa...
 
UFO - VESMÍR - ZÁHADY - VĚDA administraci v 'Nastavení stránek'.